Beko TV Alana Filbox 1 Yıl Hediye

Beko TV Kampanyası

Beko bayilerinden Televizyon alanlara Filbox 1 yıl boyunca 199 TL yerine 159 TL olarak faydalanacaksınız.

Kampanyadan yararlananlar Filbox ile 1 yıl boyunca 159 TL'ye yılda en az 1000 film, 25 farklı dizi ve eğlence, belgesel kanallarını izleyebilir.

Filbox Kanal Listesi

 

SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, Dizi TV kanalları, eğlence kanalları Trace Urban HD, RTL ve belgesel yayını yapan Discovery Channel HD, Discovery Science HD, Discovery Showcase Hd, Animal Planet HD, English Club TV, Da Vinci Learning HD, Fihgt Box, Viasat Nature - History, Viasat Explore ve spor kanalı Eurosport HD kanallarını tüketiciye sunan yeni dijital platformdur. Filbox Cam Modülü ile Filbox içeriklerini izleyebileceğiniz gibi Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz modül girişli HD uydu alıcısını ve modül girişli televizyonunuzu değiştirmeden Filbox keyfini yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi ile belgesel ve eğlence programlarını Filbox Modül ile izleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları:

Filbox Cam Modül ve 12 aylık Filbox içeriğini kapsamaktadır.

Kampanya Arçelik ve Beko mağazalarında geçerlidir.

Arçelik ve Beko TV ile beraber alınan hediye Filbox kurulumu yerinde ücretsiz olarak yapılır.

Çanak anten kurulumu ise ücretlidir.

Kampanya taahhütsüzdür.

12 aylık kampanya süresi sonunda Filbox'a herhangi bir talepte bulunmayan müşterilerin aboneliği kendiliğinden sona erecektir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter