Filbox’tan Cumhuriyet Bayramı Kampanyası!

Cumhuriyet Bayramı Kampanyası

Fırsatlar ile dolu Filbox’ın, Cumhuriyetin 94. Yılına özel bu kampanyasında 12 aylık içerik süresine ilave olarak 94 gün ek süre vardır !

29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel 24 Ekim – 10 Kasım tarihleri arasında geçerli olup +94 gün ek üyelik hediye ediliyor!

Kampanya fiyatları aşağıda verildiği gibidir;

Filbox Uydu Alıcısı + 94 gün içerik 299 TL

Filbox Cam Modül + 94 gün içerik 199 TL


Filbox Kanal Listesi

 

SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, Dizi TV kanalları, eğlence kanalları Trace Urban HD, RTL ve belgesel yayını yapan Discovery Channel HD, Discovery Science HD, Discovery Showcase Hd, Animal Planet HD, English Club TV, Da Vinci Learning HD, Fihgt Box, Viasat Nature - History, Viasat Explore ve spor kanalı Eurosport HD kanallarını tüketiciye sunan yeni dijital platformdur. Filbox Cam Modülü ile Filbox içeriklerini izleyebileceğiniz gibi Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz modül girişli HD uydu alıcısını ve modül girişli televizyonunuzu değiştirmeden Filbox keyfini yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi ile belgesel ve eğlence programlarını Filbox Modül ile izleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları:

Kampanya kapsamında 12 aylık içerik süresine ilave olarak + 94 gün ek süre hediye edilecektir.

Türksat uydusu üzerinden yayın yapmakta olan şifresiz ve ücretsiz sana özel yüzlerce kanal, uydu alıcısı tamamen tüketicinin üstelik taahhüt yok.

Filbox ek bir aktivasyon ücreti almamaktadır.

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter